Ninja Forms 3.0 - en to pl translation catalogue (1170 entries)

en:  Fields
pl:  Pola

en:  Open in new window
pl:  Otwórz w nowym oknie

en:  Undo All
pl:  Cofnij wszystko

en:  installed. The current version is
pl:  . Aktualna wersja to

en:  product(s) for
pl:  prod. za

en:  requires an update. You have version
pl:  wymaga aktualizacji. Zainstalowana jest wersja

en: %1$s draft updated. <a href="%2$s" target="_blank">Preview %3$s</a>
pl: Zaktualizowano wersję roboczą elementu %1$s. <a href="%2$s" target="_blank">Podgląd dla: %3$s</a>

en: %1$s restored to revision from %2$s.
pl: Przywrócono wersję %1$s z %2$s.

en: %1$s scheduled for: <strong>%2$s</strong>. <a href="%3$s" target="_blank">Preview %4$s</a>
pl: %1$s — zaplanowane dla: <strong>%2$s</strong>. <a href="%3$s" target="_blank">Podgląd dla: %4$s</a>

en: %1$s submitted. <a href="%2$s" target="_blank">Preview %3$s</a>
pl: Przesłano element %1$s. <a href="%2$s" target="_blank">Podgląd dla: %3$s</a>

en: %n will be used to signify the number of seconds
pl: %n będzie używany do oznaczenie liczby sekund

en: %s ago
pl: %s temu

en: %s published.
pl: %s opublikowany.

en: %s saved.
pl: %s zapisano.

en: %s updated.
pl: %s zaktualizowano.

en: %s was deactivated.
pl: Dezaktywowano %s.

en: %sAllow%s
pl: %sZezwalaj%s

en: %sChecked%s Calculation Value
pl: %sZaznaczone%s — wartość obliczenia

en: %sDo not allow%s
pl: %sNie zezwalaj%s

en: %sUnchecked%s Calculation Value
pl: %sNiezaznaczone%s — wartość obliczenia

en: * - Represents an alphanumeric character (A-Z,a-z,0-9) - This allows both numbers and letters to be entered
pl: * - reprezentuje znaki alfanumeryczne (A-Z, a-z, 0-9) - to pozwala być wpisane cyfry i litery

en: - None
pl: - Brak

en: - Select One
pl: -Wybierz jeden

en: - Select a Field
pl: - Wybierz pole

en: - Select a Product
pl: - Wybierz produkt

en: - Select a Variable
pl: - Wybierz zmienną

en: - Select a form
pl: — Wybierz formularz

en: - View All Types
pl: -Zobacz wszystkie typy

en: 9 - Represents a numeric character (0-9) - Only allows numbers to be entered
pl: 9 - reprezentuje cyfrę (0-9) - pozwala tylko wprowadzać tylko cyfry

en: <ul>
                                <li>a - Represents an alpha character (A-Z,a-z) - Only allows letters to be entered. </li>
                                <li>9 - Represents a numeric character (0-9) - Only allows numbers to be entered.</li>
                                <li>* - Represents an alphanumeric character (A-Z,a-z,0-9) - This allows both numbers and
                                letters to be entered.</li>
                            </ul>
pl: <ul>
                                <li>a — reprezentuje znak litery (A–Z,a–z) — można wprowadzać tylko litery.</li> 
                                <li>9 — reprezentuje cyfrę (0–9) — można wprowadzać tylko cyfry.</li>
                                <li>* — reprezentuje znak alfanumeryczny (A–Z,a–z,0–9) — można wprowadzać zarówno cyfry,
                                jak i litery.</li>
                            </ul>

en: A case sensitive answer to help prevent spam submissions of your form.
pl: Odpowiedź, w której jest rozróżniana wielkość liter. Pomaga w zapobieganiu wysyłania spamu przy użyciu formularza.

en: A major update is coming to Ninja Forms. %sLearn more about new features, backwards compatibility, and more Frequently Asked Questions.%s
pl: Wkrótce zostanie udostępniona poważna aktualizacja wtyczki Ninja Forms. %sDowiedz się więcej na temat nowych funkcji i zgodności ze starszymi wersjami oprogramowania oraz przeczytaj często zadawane pytania.%s

en: A simplified and more powerful form building experience.
pl: Uproszczone i oferujące więcej możliwości środowisko tworzenia formularzy.

en: Above Element
pl: Ponad elementem

en: Above Field
pl: Powyżej pola

en: Action Name
pl: Nazwa działania

en: Action Updated
pl: Zaktualizowano działanie

en: Actions
pl: Działanie:

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Active
pl: Aktywna

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Description
pl: Dodaj opis

en: Add Form
pl: Dodaj formularz

en: Add New
pl: Dodaj nowe

en: Add New Field
pl: Dodaj nowe pole

en: Add New Form
pl: Dodaj nowy formularz

en: Add New Item
pl: Dodaj nowy element

en: Add New Submission
pl: Dodaj nowe zgłoszenie

en: Add New Terms
pl: Dodaj nowe terminy

en: Add Operation
pl: Dodaj operacje

en: Add Submit Button
pl: Dodaj przycisk Prześlij

en: Add Value
pl: Dodaj wartość

en: Add form actions
pl: Dodaj akcje do formularza

en: Add form fields
pl: Dodaj pola formularza

en: Add form to this page
pl: Dodaj formularz do tej strony

en: Add new action
pl: Dodaj nową akcję

en: Add new field
pl: Dodaj nowe pole

en: Add subscribers and grow your email list with this newsletter signup form. You can add and remove fields as needed.
pl: Ten formularz rejestracji na biuletyn pozwoli Ci dodawać subskrybentów i rozwijać swoją listę e-mailową. Możesz dodawać i usuwać pola zgodnie z potrzebami.

en: Add-On Licenses
pl: Licencje dodatków

en: Add-Ons
pl: Dodatki

en: Address
pl: Adres

en: Address 2
pl: Adres 2

en: Adds an extra class to your field element.
pl: Dodaje dodatkową klasę do elementu pola.

en: Adds an extra class to your field wrapper.
pl: Dodaje dodatkową klasę do wrappera pola.

en: Admin Email
pl: E-mail administratora

en: Admin Label
pl: Etykiety Administratora

en: Administration
pl: Administracja

en: Advanced
pl: Zaawansowany

en: Advanced Equation
pl: Zaawansowane równanie

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Advanced Shipping
pl: Ustawienia zaawansowane wysyłki

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: After Everything
pl: Po wszystkim

en: After Form
pl: Po formularzu

en: After Label
pl: Po etykiecie

en: Agree?
pl: Zgadzasz się?

en: Algeria
pl: Algieria

en: All
pl: Wszystkie

en: All About Forms
pl: Formularze w centrum uwagi

en: All Fields
pl: Wszystkie pola

en: All Forms
pl: Wszystkie formularze

en: All Items
pl: Wszystkie elementy

en: All current forms will remain in the "All Forms" table. In some cases some forms may be duplicated during this process.
pl: Wszystkie bieżące formularze pozostaną w tabeli „Wszystkie formularze”. W niektórych przypadkach podczas tego procesu część formularzy może zostać zduplikowana.

en: Allow user to register for your next event this easy to complete form. You can add and remove fields as needed.
pl: Ten prosty do wypełnienia formularz pozwoli użytkownikom zarejestrować się na Twoje następne wydarzenie. Możesz dodawać i usuwać pola zgodnie z potrzebami.

en: Allow your users to contact you with this simple contact form. You can add and remove fields as needed.
pl: Daj użytkownikom możliwość kontaktu przy użyciu tego prostego formularza kontaktowego. Możesz dodawać i usuwać pola zgodnie z potrzebami.

en: Allows rich text input.
pl: Zezwól na wprowadzanie tekstu sformatowanego.

en: Allows users to choose more than one of this product.
pl: Zezwala użytkownikom na wybranie tego produktu więcej niż raz.

en: Almost there...
pl: Już prawie...

en: Along with the "Build Your Form" tab, we've removed "Notifications" in favor of "Emails & Actions." This is a much clearer indication of what can be done on this tab.
pl: Zastąpiliśmy karty „Utwórz formularz” oraz „Powiadomienia” kartą „Wiadomości e-mail i działania”. Ten tytuł ściślej informuje o tym, co można robić na tej karcie.

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańskie

en: An unexpected error occurred.
pl: Wystąpił nieoczekiwany błąd.

en: Andorra
pl: Andora

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Antarctica
pl: Antarktyda

en: Anti-Spam Question (Answer = answer)
pl: Pytanie antyspamowe (Odpowiedź = odpowiedź)

en: Anti-spam error message
pl: Komunikat o błędzie anty-spam

en: Antigua And Barbuda
pl: Antigua i Barbuda

en: Any character you place in the "custom mask" box that is not in the list below will be automatically entered for the user as they type and will not be removeable
pl: Dowolny znak, który umieścisz w polu "niestandardowa maska", i którego nie ma na liście poniżej zostanie automatycznie wprowadzony za użytkownika i nie będzie można go usunąć.

en: Append A Ninja Form
pl: Dodaj Ninja Form

en: Append a Ninja Forms
pl: Dodaj formularz Ninja Forms

en: Append to Page
pl: Dołącz do strony

en: Apply
pl: Zatwierdź

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Attach CSV
pl: Dołącz plik CSV

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Auto-Total Fields
pl: Pola automatycznej sumy

en: Automatically Total Calculation Values
pl: Automatycznie obliczanie sum

en: Available
pl: Dostępne

en: Available Terms
pl: Dostępne terminy

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: Back To List
pl: Powrót do listy

en: Back to list
pl: Powrót do listy

en: Backup / Restore
pl: Kopie zapasowe i przywracanie

en: Backup Ninja Forms
pl: Kopia zapasowa Ninja Forms

en: Bahamas
pl: Bahamy

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Basic Fields
pl: Pola podstawowe

en: Basic Settings
pl: Podstawowe ustawienia

en: Bathroom Sink
pl: Umywalka

en: Bcc
pl: "UDW"

en: Before Everything
pl: Przed Wszystkim

en: Before Form
pl: Przed formularzem

en: Before Label
pl: Przed etykietą

en: Before requesting help from our support team please review:
pl: Zanim poprosisz nasz zespół pomocy technicznej o pomoc, przejrzyj te dokumenty:

en: Begin Date
pl: Data rozp.

en: Being Date
pl: Data

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Belgium
pl: Belgia

en: Below Element
pl: Pod elementem

en: Below Field
pl: Poniżej pola

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Best Contact Method?
pl: Najlepsza metoda kontaktu?

en: Best Support in the Business
pl: Najlepsze wsparcie w biznesie

en: Better Organized Field Settings
pl: Lepsza organizacja ustawień pól

en: Better license management
pl: Lepsze zarządzanie licencjami

en: Billing
pl: Dane do faktury

en: Blank Forms
pl: Puste formularze

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Bosnia And Herzegowina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Brazil
pl: Brazylia

en: British Indian Ocean Territory
pl: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

en: Build Your Form
pl: Utwórz formularz

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Bulk Actions
pl: Działania masowe

en: Button
pl: Przycisk

en: Calc
pl: Obliczenia

en: Calc Value
pl: Wartość obliczenia

en: Calculation
pl: Obliczenia

en: Calculation Method
pl: Metoda obliczania

en: Calculation Settings
pl: Ustawienia obliczania

en: Calculation name
pl: Nazwa obliczeń

en: Calculations
pl: Obliczenia

en: Calculations are returned with the AJAX response ( response -> data -> calcs
pl: Wyliczenia są zwracane w odpowiedzi AJAX (odpowiedź -> dane -> wyliczenia

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Canada
pl: Kanada

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cape Verde
pl: Republika Zielonego Przylądka

en: Captcha mismatch. Please enter the correct value in captcha field
pl: Niezgodna treść pola Captcha. Wprowadź prawidłową wartość w polu captcha

en: Card CVC Description
pl: Opis kodu CVC

en: Card CVC Label
pl: Etykieta kodu CVC

en: Card Expiry Month Description
pl: Opis miesiąca wygaśnięcia karty

en: Card Expiry Month Label
pl: Etykieta miesiąca ważności karty

en: Card Expiry Year Description
pl: Opis rok ważności karty

en: Card Expiry Year Label
pl: Etykieta roku ważności karty

en: Card Name Description
pl: Opis nazwy karty

en: Card Name Label
pl: Etykietka pola na nazwę karty

en: Card Number
pl: Numer karty

en: Card Number Description
pl: Opis numeru karty

en: Card Number Label
pl: Etykietka pola na numer karty

en: Cayman Islands
pl: Kajmany

en: Cc
pl: "DW"

en: Central African Republic
pl: Republika Południowej Afryki

en: Chad
pl: Czad

en: Change Value
pl: Zmień wartość

en: Character(s)
pl: Znaki

en: Character(s) left
pl: zn. pozostało

en: Characters
pl: Znaków

en: Cheatin&#8217; huh?
pl: Oszukujesz, co?

en: Check out our documentation
pl: Zapoznaj się z naszą dokumentacją

en: Checkbox
pl: Pole zaznaczenia

en: Checkbox List
pl: Lista pól wyboru

en: Checkboxes
pl: Pola wyboru (checkbox)

en: Checked
pl: Zaznaczone

en: Checked Calculation Value
pl: Zaznaczone — wartość obliczenia

en: China
pl: Chiny

en: Christmas Island
pl: Wyspa Wielkanocna

en: City
pl: Miasto

en: Class Name
pl: Nazwa klasy

en: Clear successfully completed form?
pl: Wyczyść pomyślnie wysłane formularze?

en: Cocos (Keeling) Islands
pl: Wyspy Kokosowe

en: Collect Payment
pl: Odbierz płatność

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Common Fields
pl: Często używane pola

en: Comoros
pl: Komory

en: Complex equations can be created by adding parentheses: %s( field_45 * field_2 ) / 2%s.
pl: Dodając nawiasy, można tworzyć złożone równania: %s( field_45 * field_2 ) / 2%s.

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Confirm that you are not a bot
pl: Potwierdź, że jesteś człowiekiem

en: Congo
pl: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic Of The
pl: Demokratyczna Republika Konga

en: Contact Form
pl: Formularz kontaktowy

en: Contact Me
pl: Kontakt

en: Contact Us
pl: Skontaktuj się z nami

en: Container
pl: Kontener

en: Continue
pl: Dalej

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Cost
pl: Koszt

en: Cost Dropdown
pl: Lista rozwijana kosztu

en: Cost Options
pl: Opcje kosztów

en: Cost Type
pl: Typ kosztu

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Cote D'Ivoire
pl: Wybrzeże Kości Słoniowej

en: Could not activate license. Please verify your license key
pl: Nie udało się aktywować licencji. Zweryfikuj klucz licencji

en: Country
pl: Kraj

en: Creates a unique key to identify and target your field for custom development.
pl: Tworzy unikatowy klucz służący do identyfikowania i ustawiania jako cel pola na potrzeby niestandardowego tworzenia formularzy.

en: Credit Card
pl: Karta kredytowa

en: Credit Card CVC
pl: Kod CVC karty kredytowej

en: Credit Card CVV
pl: Kod CVV karty kredytowej

en: Credit Card Expiration
pl: Data ważności karty kredytowej

en: Credit Card Full Name
pl: Imię i nazwisko na karcie kredytowej

en: Credit Card Number
pl: Numer karty kredytowej

en: Credit Card Zip
pl: Kod pocztowy dla karty kredytowej

en: Credit Card Zip Code
pl: Kod pocztowy dla karty kredytowej

en: Credits
pl: Autorzy

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
pl: Chorwacja (nazwa regionalna: Hrvatska)

en: Cuba
pl: Kuba

en: Currency
pl: Waluta

en: Currency Symbol
pl: Symbol waluty

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Custom
pl: Własne

en: Custom CSS Class
pl: Własne klasy CSS:

en: Custom CSS Classes
pl: Własne klasy CSS

en: Custom Class Names
pl: Niestandardowe nazwy klas

en: Custom Field Group
pl: Grupa pół własnych

en: Custom Mask
pl: Niestandardowa maska

en: Custom Mask Definition
pl: Definicja własnej maski

en: Custom field deleted.
pl: Pole usunięte.

en: Custom field updated.
pl: Pole zaktualizowane.

en: Custom first option
pl: Niestandardowa opcja

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Czech Republic
pl: Czechy

en: DEBUG: Switch to 2.9.x
pl: DEBUG: Przejdź na 2.9.x

en: DEBUG: Switch to 3.0.x
pl: DEBUG: Przejdź na 3.0.x

en: Dark
pl: Ciemne

en: Data restored successfully!
pl: Dane zostały przywrócone!

en: Date
pl: Data

en: Date Created
pl: Data utworzenia

en: Date Format
pl: Format daty

en: Date Settings
pl: Ustawienia daty

en: Date Submitted
pl: Data przesłania

en: Date Updated
pl: Data aktualizacji

en: Datepicker
pl: Data

en: De-activate
pl: Dezaktywuj

en: Deactivate
pl: Dezaktywacja

en: Deactivate All Licenses
pl: Dezaktywuj wszystkie licencje

en: Deactivate License
pl: Dezaktywuj licencję

en: Deactivate Ninja Forms extension licenses individually or as a group from the settings tab.
pl: Licencje rozszerzeń wtyczki Ninja Forms można dezaktywować na karcie ustawień pojedynczo lub jako grupę.

en: Default
pl: Domyślnie

en: Default Country
pl: Domyślnie Kraj

en: Default Label Position
pl: Domyślna pozycja etykiety

en: Default Timezone
pl: Domyślna strefa czasowa

en: Default To Current Date
pl: Ustaw jako domyślną datę bieżącą

en: Default Value
pl: Wartość domyślna

en: Default timezone is %s
pl: Domyślnie strefa czasowa to %s

en: Default timezone is %s - it should be UTC
pl: Domyślna strefa czasowa to % s - powinno być UTC

en: Defined Fields
pl: Zdefiniowane pola

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete (^ + D + click)
pl: Usuń (^ + D + kliknięcie)

en: Delete Permanently
pl: Usuń na zawsze

en: Delete this form
pl: Usuń ten formularz

en: Delete this item permanently
pl: Usuń ten obiekt na stałe

en: Denmark
pl: Dania

en: Description
pl: Opis

en: Description Content
pl: Zawartość opisu

en: Description Position
pl: Pozycja opisu

en: Did you know that you can increase form conversion by breaking larger forms into smaller, more easily digested parts?<p>The Multi-Part Forms extension for Ninja Forms makes this quick and easy.</p>
pl: Czy wiesz, że możesz zwiększyć liczbę konwersji formularzy, dzieląc większe formularze na mniejsze, łatwiejsze do przeanalizowania części?<p>Dzięki rozszerzeniu Multi-Part Forms wtyczki Ninja Forms możesz to szybko i łatwo osiągnąć.</p>

en: Disable Admin Notices
pl: Wyłącz powiadomienia dla administratora

en: Disable Browser Autocomplete
pl: Wyłącz autouzupełnianie w przeglądarce

en: Disable Input
pl: Wyłącz wprowadzanie danych

en: Disable Rich Text Editor on Mobile
pl: Wyłącz edytor tekstu sformatowanego dla urządzeń mobilnych.

en: Disable input?
pl: Wyłącz pole?

en: Dismiss
pl: Zamknij

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Display Form Title
pl: Wyświetl tytuł formularza

en: Display Name
pl: Wyświetlana nazwa użytkownika

en: Display Settings
pl: Wyświetl ustawienia

en: Display This Calculation Variable
pl: Wyświetl tę zmienną obliczenia

en: Display Title
pl: Wyświetlany tytuł

en: Displaying Your Form
pl: Wyświetlanie formularza

en: Divider
pl: Rozdzielacz

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Do not show these terms
pl: Nie pokazuj tych warunków

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Documentation coming soon.
pl: Dokumentacja już wkrótce.

en: Documentation is available covering everything from %sTroubleshooting%s to our %sDeveloper API%s. New Documents are always being added.
pl: Dostępna jest dokumentacja obejmująca pełną gamę zagadnień: od %srozwiązywania problemów%s po nasz %sinterfejs API dla programistów%s. Stale są dodawane nowe dokumenty.

en: Does NOT apply to form preview.
pl: NIE dotyczy podglądu formularza.

en: Does apply to form preview.
pl: Nie dotyczy podglądu formularza.

en: Dominica
pl: Dominika

en: Dominican Republic
pl: Dominikana

en: Done
pl: Gotowe

en: Download All Submissions
pl: Pobierz wszystkie zgłoszenia

en: Dropdown
pl: Rozwijana

en: Duplicate
pl: Duplikuj

en: Duplicate (^ + C + click)
pl: Duplikuj (^ + C + kliknięcie)

en: Duplicate Form
pl: Duplikuj formularz

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Action
pl: Edytuj działanie

en: Edit Form
pl: Edytuj formularz

en: Edit Item
pl: Edytuj element

en: Edit Menu Item
pl: Edytuj Element Menu

en: Edit Submission
pl: Edytuj zgłoszenie

en: Edit this item
pl: Edytuj

en: Editing Field
pl: Edytowanie pola

en: Editing field
pl: Edytowanie pola

en: Egypt
pl: Egipt

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Email
pl: E-mail

en: Email & Actions
pl: Wiadomości e-mail i działania

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Email Message
pl: Wiadomości e-mail

en: Email Subscription Form
pl: Formularz subskrypcji e-mail

en: Email address or search for a field
pl: Wpisz adres e-mail lub wyszukaj pole

en: Email addresses or search for a field
pl: Adres e-mail lub wyszukaj pole

en: Email will appear to be from this email address.
pl: E-mail pojawią się z tego adresu e-mail.

en: Email will appear to be from this name.
pl: E-mail pojawią się z tą nazwą.

en: Emails & Actions
pl: Wiadomości e-mail i działania

en: End Date
pl: Data zakończenia

en: Ensure that this field is completed before allowing the form to be submitted.
pl: Zanim zezwolisz na przesłanie formularza, upewnij się, że to pole jest wypełnione.

en: Enter text you would like displayed in the field before a user enters any data.
pl: Wprowadź tekst, który ma być wyświetlany w polu, zanim użytkownik wprowadzi dane.

en: Enter the label of the form field. This is how users will identify individual fields.
pl: Wpisz etykietę pola formularza. Dzięki temu użytkownicy będą mogli identyfikować poszczególne pola.

en: Enter your email address
pl: Wprowadź adres e-mail

en: Environment
pl: Środowisko

en: Equation
pl: Bilans

en: Equation (Advanced)
pl: Równanie (zaawansowane)

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea Równikowa

en: Eritrea
pl: Erytrea

en: Error
pl: Błąd

en: Error message given if all required fields are not completed
pl: Komunikat o błędzie, jeśli wszystkie wymagane pola nie są wypełnione.

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Event Registration
pl: Rejestracja na wydarzenia

en: Expand Menu
pl: Rozwiń menu

en: Expiration month (MM)
pl: Miesiąc wygaśnięcia (MM)

en: Expiration year (YYYY)
pl: Rok wygaśnięcia (RRRR)

en: Export
pl: Eksport

en: Export Favorite Fields
pl: Eksportowanie ulubionych pól

en: Export Fields
pl: Eksportuj

en: Export Form
pl: Eksport formularza

en: Export Forms
pl: Eksportuj formularze

en: Export a form
pl: Eksportuj formularz

en: Export this item
pl: Eksportuj

en: Extend Ninja Forms
pl: Rozszerz Ninja Forms

en: FILE UPLOAD
pl: PRZESYŁANIE PLIKU

en: Failed to write file to disk.
pl: Błąd przy zapisie pliku na dysku.

en: Falkland Islands (Malvinas)
pl: Falklandy

en: Faroe Islands
pl: Wyspy Owcze

en: Favorite Fields
pl: Ulubione pola

en: Favorites imported successfully.
pl: Ulubione zostały zaimportowane pomyślnie.

en: Field
pl: Pole

en: Field #
pl: Pole nr

en: Field ID
pl: ID pola

en: Field Key
pl: Klucz pola

en: Field Not Found
pl: Nie znaleziono pola

en: Field Operations
pl: Operacje na polu

en: Fields
pl: Formularze

en: Fields marked with a * are required.
pl: Pola wymagane są oznaczone *

en: Fields marked with an %s*%s are required
pl: Pola oznaczone znakiem %s*%s są wymagane

en: Fiji
pl: Fidżi

en: File Upload Error
pl: Błąd podczas przesyłania pliku

en: File Upload in Progress.
pl: Przesyłanie pliku w toku.

en: File upload stopped by extension.
pl: Ładowanie pliku zatrzymane przez wtyczkę lub rozszerzenie.

en: Finland
pl: Finlandia

en: First Name
pl: Imie

en: Fix it.
pl: Napraw to.

en: For instance, if you had a product key that was in the form of A4B51.989.B.43C, you could mask it with: a9a99.999.a.99a, which would force all the a's to be letters and the 9s to be numbers
pl: Na przykład, jeśli masz pewien klucz formie A4B51.989.B.43C, ty może dodać maskę z: a9a99.999.a.99a, co wymusi wstawienie liczb w pole zajęte przez 9 i liter w pole zajęte przez a.

en: Form
pl: Formularz

en: Form Default
pl: Formularz domyślny

en: Form Deleted
pl: Formularz usunięty

en: Form Fields
pl: Pola formularza

en: Form Imported Successfully.
pl: Formularz zaimportowany pomyślnie.

en: Form Key
pl: Klucz formularza

en: Form Not Found
pl: Nie znaleziono formularza

en: Form Preview
pl: Podgląd

en: Form Settings Saved
pl: Zapisano ustawienia

en: Form Submissions
pl: Przesłane formularze

en: Form Template Import Error.
pl: Błąd importu szablonu formularza

en: Form Title
pl: Tytuł Formularza

en: Form with Calculations
pl: Formularz z wyliczeniami

en: Forms
pl: Formularze

en: Forms Deleted
pl: Formularze usunięte

en: Forms Per Page
pl: Formularzy na stronie

en: France
pl: Francja

en: France, Metropolitan
pl: Francja, Metropolie

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: French Polynesia
pl: Polinezja Francuska

en: French Southern Territories
pl: Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne

en: Friday, November 18, 2019
pl: Piątek, 18 listopada, 2019

en: From Address
pl: Z adresu

en: From Name
pl: Od (imię i nazwisko)

en: Full Changelog
pl: Pełna lista zmian

en: Full screen
pl: Pełny ekran

en: General
pl: Ogólne

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Germany
pl: Niemcy

en: Get Help
pl: Uzyskaj pomoc

en: Get More Actions
pl: Uzyskaj więcej działań

en: Get More Types
pl: Uzyskaj więcej typów

en: Get Some Help
pl: Uzyskaj pomoc

en: Get Support
pl: Uzyskaj pomoc techniczną

en: Get System Report
pl: Pobierz raport systemowy

en: Get a site key for your domain by registering  %shere%s
pl: Uzyskaj klucz witryny dla domeny, rejestrując się %stutaj%s

en: Get started by adding your first form field.
pl: Zacznij od dodania pierwszego pola formularza.

en: Get started by adding your first form field. Just click the plus and select the actions you want. It's that easy.
pl: Zacznij od dodania pierwszego pola formularza. Kliknij plus i wybierz akcje. To takie łatwe.

en: Getting Started
pl: Wprowadzenie

en: Getting started with Ninja Forms
pl: Wprowadzenie do Ninja Forms

en: Give your form a title. This is how you'll find the form later.
pl: Nadaj formularzowi tytuł. Dzięki temu będzie można go później znaleźć.

en: Go
pl: Idź

en: Go get a life, script kiddies
pl: Idźcie się pobawić gdzie indziej, dzieciaki

en: Go to Forms
pl: Przejdź do wtyczki Forms

en: Go to Ninja Forms
pl: Przejdź do Ninja Forms

en: Go to the first page
pl: Idź do pierwszej strony

en: Go to the last page
pl: Idź do ostatniej strony

en: Go to the next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Go to the previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Greece
pl: Grecja

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Growing Documentation
pl: Wciaż rozwijana dokumentacja

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Guyana
pl: Gujana

en: Half screen
pl: Pół ekranu

en: Heard And Mc Donald Islands
pl: Wyspy Heard i McDonalda

en: Hello, Ninja Forms!
pl: Witaj, Ninja Forms!

en: Help
pl: Pomoc

en: Help Text
pl: Tekst pomocy

en: Help Text Here
pl: Miejsce na tekst pomocy

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Hidden Field
pl: Ukryte pole

en: Hide Label
pl: Ukryj etykietę

en: Hide This
pl: Ukryj to

en: Hide successfully completed form?
pl: Ukryj pomyślnie wypełniony formularz?

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
pl: Podpowiedź: Hasło powinno składać się z co najmniej siedmiu znaków. Aby uczynić je silniejszym, użyj wielkich i małych liter, cyfr i symboli, jak ! &quot;? $% ^ &amp;).

en: Holy See (Vatican City State)
pl: Watykan

en: Home URL
pl: Adres URL strony głównej

en: Honeypot Error
pl: Błąd Honeypot

en: Honeypot error message
pl: Komunikat o błędzie "honeypot" (ukryte pole, które powinno zostać puste)

en: Hong Kong
pl: Hongkong

en: Hook Tag
pl: Znacznik elementu hook

en: Host Name
pl: Nazwa hosta

en: How's It Going?
pl: Co słychać?

en: Hungary
pl: Węgry

en: IP Address
pl: Adresy IP

en: Iceland
pl: Islandia

en: If "desc text" is enabled, there will be a question mark %s placed next to the input field. Hovering over this question mark will show the desc text.
pl: Jeżeli "tekst opisu" jest właczony, dodany zostanie znak zapytania %s obok pola formularza. Wskazanie tego znaku ujawni tekst.

en: If "help text" is enabled, there will be a question mark %s placed next to the input field. Hovering over this question mark will show the help text.
pl: Jeżeli "tekst pomocy" jest właczony, dodany zostanie znak zapytania %s obok pola formularza. Wskazanie tego znaku ujawni tekst.

en: If this box is checked, ALL Ninja Forms data will be removed from the database upon deletion. %sAll form and submission data will be unrecoverable.%s
pl: Jeśli to pole jest zaznaczone, podczas usuwania wtyczki Ninja Forms WSZYSTKIE dane wtyczki zostaną usunięte z bazy danych. %sNie będzie można przywrócić żadnych danych formularzy i przesyłanych elementów.%s

en: If this box is checked, Ninja Forms will clear the form values after it has been successfully submitted.
pl: Jeśli to pole wyboru jest zaznaczone, Ninja Forms wyczyść wartości formularza, który został pomyślnie przesłany.

en: If this box is checked, Ninja Forms will hide the form after it has been successfully submitted.
pl: Jeśli to pole wyboru jest zaznaczone, Ninja Forms  ukryje formularz po tym jak został pomyślnie przesłany.

en: If this box is checked, Ninja Forms will send a copy of this form (and any messages attached) to this address.
pl: Jeśli to pole wyboru jest zaznaczone, Ninja Forms wyśle kopię tego formularza (i wszelkie wiadomości dołączone) na ten adres.

en: If this box is checked, Ninja Forms will validate this input as an email address.
pl: Jeśli to pole wyboru jest zaznaczone, Ninja Forms będzie traktował to pole jako e-mail (na potrzeby validacji).

en: If this box is checked, both password and re-password textboxes will be output.
pl: Jeżeli to pole jest zaznaczone wyświetlone zostanie pole na hasło i powtórzenie hasła.

en: If this box is checked, this column in the submissions table will sort by number.
pl: Jeśli to pole wyboru jest zaznaczone, ta kolumna w tabeli zgłoszeń zostanie posortowana według numeru.

en: If you are a human and are seeing this field, please leave it blank.
pl: Jeśli jesteś człowiekiem i widzisz to pole, pozostaw je puste.

en: If you are a human seeing this field, please leave it empty.
pl: Jeśli jesteś człowiekiem i widzisz to pole, nie wypełniaj go.

en: If you are a human, please slow down.
pl: Jeśli jesteś człowiekiem, proszę odczekaj chwilę.

en: If you leave the box empty, no limit will be used
pl: Jeśli to pole pozostanie puste, limity nie będą stosowane

en: If you opt-in, some data about your installation of Ninja Forms will be sent to NinjaForms.com (this does NOT include your submissions).
pl: Jeśli się zarejestrujesz, niektóre dane dotyczące Twojej instalacji Ninja Forms zostaną przesłane do NinjaForms.com (NIE dotyczy to przesyłanych zgłoszeń).

en: If you skip this, that's okay! Ninja Forms will still work just fine.
pl: Możesz pominąć ten krok. Wtyczka Ninja Forms będzie nadal działać.

en: If you want to send an empty value or calc, you should use '' for those.
pl: Jeżeli nie chcesz wysyłać vartości lub obliczeń, wpisz '' (dwa pojedyncze cudzysłowia).

en: If you would like for your form to notify you via email when a user clicks submit, you can set those up on this tab. You can create an unlimited number of emails, including emails sent to the user who filled out the form.
pl: Aby otrzymać powiadomienie e-mail, gdy użytkownik kliknie w formularzu przycisk Prześlij, możesz włączyć odpowiednią funkcję na tej karcie. Możesz utworzyć nieograniczoną liczbę wiadomości e-mail, w tym wiadomości e-mail wysyłanych do użytkownika, który wypełnił formularz.

en: If your forms are "missing" after updating to 2.9, this button will attempt to reconvert your old forms to show them in 2.9.  All current forms will remain in the "All Forms" table.
pl: Jeśli po aktualizacji do wersji 2.9 „brakuje” formularzy, kliknięcie tego przycisku spowoduje podjęcie próby ponownego przekonwertowania starych formularzy, aby były widoczne w wersji 2.9.  Wszystkie bieżące formularze pozostaną w tabeli „Wszystkie formularze”.

en: Import / Export
pl: Importuj/eksportuj

en: Import / Export Submissions
pl: Import / eksport zgłoszeń

en: Import Favorite Fields
pl: Zaimportuj Ulubione Pola

en: Import Favorites
pl: Zaimportuj ulubione

en: Import Fields
pl: Importuj formularze

en: Import Form
pl: Importuj formularz

en: Import Forms
pl: Importuj formularze

en: Import List Items
pl: Importowanie listy elementów

en: Import a form
pl: Zaimportuj formularz

en: Import/Export
pl: Importuj/eksportuj

en: Improved clarity
pl: Większa przejrzystość

en: Include in the auto-total? (If enabled)
pl: Dodać do auto-sumy? (Jeżeli aktywne)

en: Incorrect Answer
pl: Nieprawidłowa odpowiedź

en: Increase Conversions
pl: Zwiększ liczbę konwersji

en: India
pl: Indie

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Input Mask
pl: Maska wprowadzania

en: Insert
pl: Wstaw

en: Insert All Fields
pl: Wstaw wszystkie pola

en: Insert Field
pl: Wstaw pole

en: Insert Link
pl: Wstaw łącze

en: Insert Media
pl: Wstaw multimedia

en: Inside Element
pl: Wewnątrz elementu

en: Installed
pl: Zainstalowany

en: Installed Plugins
pl: Zainstalowane wtyczki

en: Interest Groups
pl: Grupy interesów

en: Invalid Form Upload.
pl: Przesłano nieprawidłowy formularz.

en: Invalid form id
pl: Nieprawidłowy identyfikator formularza

en: Iran (Islamic Republic Of)
pl: Iran (Islamska Republika)

en: Iraq
pl: Irak

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Is this an email address?
pl: Czy to jest adres e-mail?

en: Israel
pl: Izrael

en: It's that easy. Or...
pl: To takie łatwe. Albo...

en: Italy
pl: Włochy

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Japan
pl: Japonia

en: JavaScript disabled error message
pl: Komunikat błedu o wyłączonej obsłudze JS

en: Jordan
pl: Jordania

en: Just click here and select the fields you want.
pl: Po prostu kliknij tutaj i wybierz pola.

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Kenya
pl: Kenia

en: Key
pl: Klucz

en: Kitchen Sink
pl: Zlew

en: Korea, Democratic People's Republic Of
pl: Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna

en: Korea, Republic Of
pl: Republika Korei

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Kyrgyzstan
pl: Kirgistan

en: Label
pl: Etykieta

en: Label Here
pl: Miejsce na etykietę

en: Label Name
pl: Nazwa etykiety

en: Label Position
pl: Pozycja etykietki

en: Label used when viewing and exporting submissions.
pl: Etykieta używana podczas wyświetlania i eksportowania przesyłanych elementów.

en: Label,Value,Calc
pl: Etykieta,Wartość,Obliczenie

en: Labels
pl: Etykiety

en: Language used by reCAPTCHA. To get the code for your language click %shere%s
pl: Język używany przez reCAPTCHA. Aby uzyskać kod dla języka, kliknij %stutaj%s

en: Lao People's Democratic Republic
pl: Laotańska Republika Ludowo-Demokratyczna

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Layout Elements
pl: Elementy układu

en: Layout Fields
pl: Pola układu

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn More About Multi-Part Forms
pl: Dowiedz się więcej na temat rozszerzenia Multi-Part Forms

en: Learn More About Save Progress
pl: Dowiedz się więcej na temat rozszerzenia Save Progress

en: Lebanon
pl: Liban

en: Left of Element
pl: Na lewo od elementu

en: Left of Field
pl: Z lewej strony pola

en: Libyan Arab Jamahiriya
pl: Libijska Arabska Dżamahirijja

en: Licenses
pl: Licencje

en: Light
pl: Jasny

en: Limit Input to this Number
pl: Ogranicz wprowadzanie danych do tej liczby

en: Limit Reached Message
pl: Komunikat po osiągnięciu limitu

en: Limit Submissions
pl: Limit zgłoszeń

en: Limit input to this number
pl: Ogranicz wprowadzanie do tej wartości

en: List
pl: Lista

en: List Field Mapping
pl: Mapowanie pola listy

en: List Type
pl: Typ listy

en: Lists
pl: Listy

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Logged In
pl: Zalogowano

en: Long Form -
pl: Długi formularz –

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Macau
pl: Makau

en: Macedonia, Former Yugoslav Republic Of
pl: Była Jugosłowiańska Republika Macedonii

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Manage quote requests from your website easily with this remplate. You can add and remove fields as needed.
pl: Ten szablon pozwoli Ci łatwo zarządzać prośbami o wycenę. Możesz dodawać i usuwać pola zgodnie z potrzebami.

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl: Martynika

en: Mauritania
pl: Mauretania

en: Max
pl: Max.

en: Max Input Nesting Level
pl: Maksymalny wejściowy poziom zagnieżdżenia

en: Maximum Value
pl: Wartość maksymalna

en: Maybe Later
pl: Może później

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Medium
pl: Średnio

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message Labels
pl: Etykiety wiadomości

en: Message shown to users if the "logged in" checkbox above is checked and they are not logged-in.
pl: Komunikat wyświetlany, gdy powyższe pole wyboru „zalogowany” jest zaznaczone, a użytkownik nie jest zalogowany.

en: Metabox
pl: Pole metabox

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Micronesia, Federated States Of
pl: Sfederowane Stany Mikronezji

en: Migrations and Mock Data complete.
pl: Migracje i dane symulowane gotowe.

en: Min
pl: Min.

en: Minimum Value
pl: Wartość minimalna

en: Miscellaneous Fields
pl: Różne pola

en: Mismatch
pl: Niezgodność

en: Missing a temporary folder.
pl: Brak folderu tymczasowego.

en: Mock Email Action
pl: Udawana akcja wiadomości e-mail

en: Mock Save Action
pl: Udawana akcja zapisu

en: Mock Success Message Action
pl: Udawana akcja komunikatu o sukcesie

en: Modified on
pl: Zmodyfikowane dnia

en: Moldova, Republic Of
pl: Republika Mołdawii

en: Monaco
pl: Monako

en: Montenegro
pl: Czarnogóra

en: More to come
pl: I dużo więcej.

en: Morocco
pl: Maroko

en: Move this item to the Trash
pl: Przenieś ten element do Kosza

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: Mult-Select
pl: Wielokrotny wybór

en: Multi Product - Choose Many
pl: Wiele produktów — wybierz wiele

en: Multi Product - Choose One
pl: Wiele produktów — wybierz jeden

en: Multi Product - Dropdown
pl: Wiele produktów — lista rozwijana

en: Multi-Select
pl: Wybór wielokrotny

en: Multi-Select Box Size
pl: Rozmiar pola wielokrotnego wyboru

en: Multiple
pl: Wiele

en: My First Calculation
pl: Moje pierwsze wyliczenie

en: My Second Calculation
pl: Moje drugie wyliczenie

en: MySQL Version
pl: Wersja MySQL

en: Myanmar
pl: Birma

en: Name
pl: Nazwa

en: Name on the card
pl: Nazwa karty

en: Name or fields
pl: Nazwa lub pola

en: Need Help?
pl: Potrzebujesz pomocy?

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Netherlands Antilles
pl: Antyle Holenderskie

en: Never see an admin notice on the dashboard from Ninja Forms. Uncheck to see them again.
pl: Na panelu nie będą wyświetlane powiadomienia dla administratora wysyłane przez wtyczkę Ninja Forms. Aby były one ponownie wyświetlane, anuluj zaznaczenie tej opcji.

en: New Action
pl: Nowe działanie

en: New Builder Tab
pl: Nowa karta kreatora

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: New Item
pl: Nowy element

en: New Submission
pl: Nowe zgłoszenie

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: Newsletter Sign Up Form
pl: Formularz rejestracji na biuletyn

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: Ninja Form Settings
pl: Ustawienia Nninja Forms

en: Ninja Forms - Processing
pl: Przetwarzanie

en: Ninja Forms Changelog
pl: Lista zmian Ninja Forms

en: Ninja Forms Documentation
pl: Dokumentacja wtyczki Ninja Forms

en: Ninja Forms Processing
pl: Przetwarzanie

en: Ninja Forms Submission
pl: Przesyłanie formularzy Ninja

en: Ninja Forms System Status
pl: Status systemu Ninja Forms

en: Ninja Forms THREE documentation
pl: Dokumentacja wtyczki Ninja Forms THREE

en: Ninja Forms Upgrade
pl: Uaktualnienie wtyczki Ninja Forms

en: Ninja Forms Upgrade Processing
pl: Przetwarzanie uaktualniania wtyczki Ninja Forms

en: Ninja Forms Upgrades
pl: Aktualizacja Ninja Forms

en: Ninja Forms Version
pl: Wersja Ninja Forms

en: Ninja Forms Widget
pl: Widget Ninja Forms

en: Ninja Forms also comes with a simple template function that can be placed directly into a php template file. %s
pl: Wtyczka Ninja Forms jest też dostarczana z prostą funkcją szablonu, która może zostać umieszczona bezpośrednio w pliku szablonu php. %s

en: Ninja Forms basic help goes here.
pl: Podstawowa pomoc Ninja Forms

en: Ninja Forms cannot be network activated. Please visit each site's dashboard to activate the plugin.
pl: Ninja Form nie mogą zostać zaktualizowane zbiorczo. Odwiedź panel każdej z witryn by aktytować plugin.

en: Ninja Forms has completed all available upgrades!
pl: Wtyczka Ninja Forms ukończyła przeprowadzanie wszystkich dostępnych uaktualnień.

en: Ninja Forms is created by a worldwide team of developers who aim to provide the #1 WordPress community form creation plugin.
pl: Ninja Forms  jest tworzony przez zespół na twórców, którzy mają na celu zapewnienie Wspólnocie WordPress najlepszej wtyczki do tworzenia formularzy.

en: Ninja Forms needs to process %s upgrade(s). This may take a few minutes to complete. %sStart Upgrade%s
pl: Wtyczka Ninja Forms musi przetworzyć uaktualnienia (%s). Ukończenie tej operacji może potrwać kilka minut. %sRozpocznij uaktualnianie%s

en: Ninja Forms needs to update your email settings, click %shere%s to start the upgrade.
pl: Wtyczka Ninja Forms musi uaktualnić ustawienia e-mail. Kliknij %stutaj%s, aby rozpocząć uaktualnianie.

en: Ninja Forms needs to upgrade the submissions table, click %shere%s to start the upgrade.
pl: Wtyczka Ninja Forms musi uaktualnić tabelę przesyłanych elementów. Kliknij %stutaj%s, aby rozpocząć uaktualnianie.

en: Ninja Forms needs to upgrade your form notifications, click %shere%s to start the upgrade.
pl: Wtyczka Ninja Forms musi uaktualnić powiadomienia dotyczące formularzy. Kliknij %stutaj%s, aby rozpocząć uaktualnianie.

en: Ninja Forms needs to upgrade your form settings, click %shere%s to start the upgrade.
pl: Wtyczka Ninja Forms musi uaktualnić ustawienia formularzy. Kliknij %stutaj%s, aby rozpocząć uaktualnianie.

en: Ninja Forms provides a widget that you can place in any widgetized area of your site and select exactly which form you would like displayed in that space.
pl: Wtyczka Ninja Forms udostępnia widget, który można umieścić w dowolnym obszarze witryny obsługującym widgety. Następnie można wybrać formularz, który ma być wyświetlany w tym obszarze.

en: Ninja Forms shortcode used without specifying a form.
pl: kod wtyczki Ninja Forms jest używany bez określenia formularza.

en: No
pl: Nie

en: No Action Specified...
pl: Nie określono działania...

en: No Favorite Fields Found
pl: Brak Ulubionych Pól

en: No Fields Found.
pl: Nie znaleziono żadnych pól.

en: No Submissions Found
pl: Nie znaleziono żadnych zgłoszeń

en: No Submissions Found In The Trash
pl: Nie znaleziono żadnych zgłoszeń w Koszu

en: No available terms for this taxonomy. %sAdd a term%s
pl: Brak dostępnych terminów dla tej taksonomii. %sDodaj termin%s

en: No file was uploaded.
pl: Nie załadowano żadnego pliku.

en: No forms found.
pl: Nie znaleziono formularzy.

en: No taxonomy selected.
pl: Nie wybrano taksonomii.

en: No valid changelog was found.
pl: Nie znaleziono prawidłowego dziennika zmian.

en: None
pl: Brak

en: Norfolk Island
pl: Wyspa Norfolk

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Norway
pl: Norwegia

en: Not Logged-In Message
pl: Komunikat o braku zalogowania się

en: Not Yet
pl: Nie, jeszcze nie teraz

en: Not found in Trash
pl: Nie znaleziono w koszu

en: Note
pl: Uwaga

en: Note text can be edited in the note field's advanced settings below.
pl: Tekst uwagi można edytować w ustawieniach zaawansowanych pola uwagi.

en: Notice: JavaScript is required for this content.
pl: Uwaga: ta zawartość wymaga obsługi języka JavaScript.

en: Notice: Ninja Forms shortcode used without specifying a form.
pl: Uwaga: kod wtyczki Ninja Forms jest używany bez określenia formularza.

en: Number
pl: Liczba

en: Number Max Error
pl: Błąd — liczba maksymalna

en: Number Min Error
pl: Błąd — liczba minimalna

en: Number Options
pl: Opcje liczb

en: Number of Stars
pl: Liczba gwiazdek

en: Number of decimal places.
pl: Liczba miejsc dziesiętnych.

en: Number of seconds for countdown
pl: Liczba sekund do odliczania

en: Number of seconds for the countdown
pl: Liczba sekund licznika

en: Number of seconds for timed submit.
pl: Liczba sekund, po których będzie możliwe przesłanie.

en: Number of stars
pl: Liczba gwiazdek

en: One
pl: Jeden

en: One email address or field
pl: Jeden adres e-mail lub pole

en: Oops! That addon is not yet compatible with Ninja Forms THREE. %sLearn More%s.
pl: Ups! Dodatek nie jest jeszcze zgodny z wtyczką Ninja Forms THREE. %sDowiedz się więcej%s.

en: Open in new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Operations and Fields (Advanced)
pl: Operacje i pola (zaawansowane)

en: Opinionated Styles
pl: Style z opiniami

en: Option One
pl: Pierwsza opcja

en: Option Three
pl: Trzecia opcja

en: Option Two
pl: Druga opcja

en: Options
pl: Ustawienia

en: Organizer
pl: Organizator

en: Our Scope of Support
pl: Zakres pomocy technicznej

en: Output calculation as
pl: Wyświetl obliczenia jako

en: PHP Max Input Vars
pl: PHP Max input vars

en: PHP Post Max Size
pl: PHP Post Max rozmiar

en: PHP Time Limit
pl: PHP Limit czasu wykonywania

en: PHP Version
pl: Wersja PHP

en: PUBLISH
pl: OPUBLIKUJ

en: Papua New Guinea
pl: Papua-Nowa Gwinea

en: Paragraph Text
pl: Obszar tekstowy

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Parent Item:
pl: Element nadrzędny:

en: Password
pl: Hasło

en: Password Confirm
pl: Potwierdź hasło

en: Password Mismatch Label
pl: Etykieta komunikatu błędnego powtórzenia hasła.

en: Passwords do not match
pl: Hasła nie są identyczne

en: Payment Fields
pl: Pola płatności

en: Payment Gateways
pl: Bramki płatności

en: Payment Total
pl: Suma płatności

en: Permission Denied
pl: Odmowa uprawnień

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Phone
pl: Numer telefonu

en: Phone - (555) 555-5555
pl: Telefon - (555) 555-5555

en: Place %s in any area that accepts shortcodes to display your form anywhere you like. Even in the middle of your page or posts content.
pl: Umieść element %s w dowolnym obszarze obsługującym kody, aby formularz był wyświetlany w wybranym miejscu. Nawet w środku zawartości strony lub wpisu.

en: Placeholder
pl: Wypełniacz

en: Plain Text
pl: Czysty tekst...

en: Please %scontact support%s with the error seen above.
pl: %sSkontaktuj się z pomocą techniczną%s i zgłoś powyższy błąd.

en: Please answer the anti-spam question correctly.
pl: Proszę poprawnie odpowiedzieć na pytanie, anty-spam.

en: Please check required fields.
pl: Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola *

en: Please complete the captcha field
pl: Wypełnij pole captcha

en: Please complete the recaptcha
pl: Wprowadź cały tekst recaptcha

en: Please correct errors before submitting this form.
pl: Popraw błędy, zanim prześlesz ten formularz.

en: Please ensure all required fields are completed.
pl: Prosimy upewnić się czy wszystkie wymagane pola są wypełnione.

en: Please enter a message that you want displayed when this form has reached its submission limit and will not accept new submissions.
pl: Wprowadź wiadomość, która ma być wyświetlana, kiedy ten formularz osiągnie limit zgłoszeń i nie przyjmuje nowych zgłoszeń.

en: Please enter a valid email address
pl: Wprowadź poprawny adres email

en: Please enter a valid email address!
pl: Wprowadź prawidłowy adres e-mail!

en: Please enter a valid email address.
pl: Wprowadź poprawny adres email

en: Please help us improve Ninja Forms!
pl: Pomóż nam ulepszyć Ninja Forms.

en: Please include this information when requesting support:
pl: Prosimy o podanie tej informacji, żądając pomocy:

en: Please increment by
pl: Zwiększ o

en: Please leave the spam field blank.
pl: Proszę zostawić puste pole spamu.

en: Please make sure you have entered your Site & Secret keys correctly
pl: Upewnij się, że poprawnie wprowadzono klucz witryny i klucz tajny

en: Please rate %sNinja Forms%s %s on %sWordPress.org%s to help us keep this plugin free.  Thank you from the WP Ninjas team!
pl: Oceń wtyczkę %sNinja Forms%s %s na stronie %sWordPress.org%s, aby pomóc nam w bezpłatnym udostępnianiu tej wtyczki.  Podziękowania od zespołu twórców wtyczki Ninja Forms dla WP!

en: Please select a form to view submissions
pl: Wybierz formularz, aby wyświetlić zgłoszenie

en: Please select a form.
pl: Wybierz formularz.

en: Please select a valid exported form file.
pl: Proszę wybrać poprawny plik eksportu formularza.

en: Please select a valid favorite fields file.
pl: Proszę wybrać poprawny zestaw ulubionych pól.

en: Please select favorite fields to export.
pl: Wybierz ulubione pola do wyeksportowania.

en: Please use these operators: + - * /. This is an advanced feature. Watch out for things like division by 0.
pl: Proszę korzystać z tych operatorów: + - * /. To jest zaawansowany cecha. Uważaj na takie rzeczy jak dzielenie przez 0.

en: Please wait %n seconds
pl: Proszę odczekać %n sekund

en: Please wait to submit the form.
pl: Proszę odczekać przed wysłaniem formularza.

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Poland
pl: Polska

en: Populate this with the taxonomy
pl: Zaczytaj z taksonomii (kategoria / tag)

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Post
pl: Publikuj

en: Post / Page ID (If available)
pl: ID strony / postu (jeśli dostępne)

en: Post / Page Title (If available)
pl: Tytuł strony / postu (jeśli dostępne)

en: Post / Page URL (If available)
pl: Adres URL strony / postu (jeśli dostępne)

en: Post Creation
pl: Tworzenie postu

en: Post ID
pl: ID postu

en: Post Title
pl: Tytuł posta

en: Post URL
pl: URL wpisu

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview Changes
pl: Podgląd zmian

en: Preview Form
pl: Podgląd formularza

en: Preview does not exist.
pl: Podgląd nie jest dostępny.

en: Price
pl: Cena

en: Price:
pl: Cena:

en: Pricing Fields
pl: Pola dotyczące cen

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Processing Label
pl: Etykieta przetwarzania

en: Processing Submission Label
pl: Etykieta przetwarzania zgłoszenia

en: Product
pl: Produkt

en: Product (quanitity included)
pl: Produkt (z ilością)

en: Product (seperate quantity)
pl: Produkt (ilość osobno)

en: Product A
pl: Produkt A

en: Product B
pl: Produkt B

en: Product Form (Inline Quantity)
pl: Formularz produktu (ilość w treści)

en: Product Form (Multiple Products)
pl: Formularz produktu (wiele produktów)

en: Product Form (with Quantity Field)
pl: Formularz produktu (z polem Ilość)

en: Product Type
pl: Typ Produktu

en: Programmatic name that can be used to reference this form.
pl: Nazwa programistyczna, której można używać w odniesieniu do tego formularza.

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Purchase
pl: Zakup

en: Qatar
pl: Katar

en: Quantity
pl: Liczba sztuk

en: Quantity for Product A
pl: Ilość produktu A

en: Quantity for Product B
pl: Ilość produktu B

en: Quantity:
pl: Liczba:

en: Query String
pl: Ciąg znaków zapytania

en: Query Strings
pl: Ciągi znaków zapytania

en: Querystring Variable
pl: Zmienna ciągu znaków zapytania

en: Question
pl: Pytanie

en: Question Position
pl: Pozycja pytania

en: Quote Request
pl: Prośba o wycenę

en: Radio
pl: Przełączniki (radio)

en: Radio List
pl: Lista przycisków opcji

en: Re-enter Password
pl: Wprowadź ponownie hasło.

en: Re-enter Password Label
pl: Etykieta pola na wprowadzenie hasła ponownie

en: Really deactivate all licenses?
pl: Czy naprawdę dezaktywować wszystkie licencje?

en: Redirect
pl: Przekieruj do

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove ALL Ninja Forms data upon uninstall?
pl: Czy podczas dezinstalacji usunąć WSZYSTKIE dane wtyczki Ninja Forms?

en: Remove Value
pl: Usuń wartość

en: Remove all Ninja Forms data
pl: Usuń wszystkie dane wtyczki Ninja Forms

en: Remove this field? It will be removed even if you do not save.
pl: Czy usunąć to pole? Zostanie usunięte, nawet gdy nie zapiszesz.

en: Reply To
pl: Adres zwrotny

en: Require user to be logged in to view form?
pl: Wymagaj, by użytkownik był zalogowany aby zobaczyć formularz?

en: Required
pl: Wymagane

en: Required Field
pl: Pole wymagane

en: Required Field Error
pl: Nie wypełniono obowiązkowego pola

en: Required Field Label
pl: Etykieta wymaganego pola

en: Required field symbol
pl: Symbol pola wymaganego

en: Reset Form Conversion
pl: Resetowanie konwersji formularza

en: Reset Forms Conversion
pl: Resetowanie konwersji formularzy

en: Reset the form conversion process for v2.9+
pl: Czy zresetować proces konwersji formularzy dla wersji 2.9+

en: Restore
pl: Przywracanie

en: Restore Ninja Forms
pl: Przywracanie Ninja Forms

en: Restore this item from the Trash
pl: Przywrócenie tego elementu z Kosza

en: Restriction Settings
pl: Ustawienia ograniczeń

en: Restrictions
pl: Ograniczenia

en: Restricts the kind of input your users can put into this field.
pl: Ogranicza rodzaj danych wprowadzanych przez użytkowników w tym polu.

en: Return to Ninja Forms
pl: Powrót do Ninja Forms

en: Rich Text Editor (RTE)
pl: Edytor tekstu sformatowanego

en: Right of Element
pl: Na prawo od elementu

en: Right of Field
pl: Z prawej strony pola

en: Rollback
pl: Wycofaj

en: Rollback to the most recent 2.9.x release.
pl: Wycofaj do najnowszej wersji 2.9.x.

en: Rollback to v2.9.x
pl: Wycofaj do wersji 2.9.x

en: Romania
pl: Rumunia

en: Russian Federation
pl: Rosja

en: SOAP Client
pl: Client SOAP

en: SUHOSIN Installed
pl: SUHOSIN Zainstalowane

en: Saint Kitts And Nevis
pl: Saint Kitts i Nevis

en: Saint Vincent And The Grenadines
pl: Saint Vincent i Grenadyny

en: Sao Tome And Principe
pl: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Save
pl: Zapisz

en: Save & Activate
pl: Zapisz i aktywuj

en: Save Field Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Save Form
pl: Zapisz formularz

en: Save Options
pl: Zapisz Opcje

en: Save Settings
pl: Zapisz opcje

en: Save Submission
pl: Zapisz formularz

en: Saved
pl: Zapisano

en: Saved Fields
pl: Zapisane pola

en: Saving...
pl: Zapisywanie...

en: Search Item
pl: Wyszukaj element

en: Search Submissions
pl: Wyszukaj zgłoszenie

en: Select
pl: Jednokrotny wybór

en: Select All
pl: Wybierz wszystko

en: Select List
pl: Wybierz listę

en: Select a field or type to search
pl: Zaznacz pole lub wpisz, aby wyszukać

en: Select a file
pl: Wybierz plik

en: Select a form
pl: Wybierz formularz

en: Select a form or type to search
pl: Wybierz formularz albo wyszukaj go, wpisując jego nazwę

en: Select the number of submissions that this form will accept. Leave empty for no limit.
pl: Wybierz liczbę zgłoszeń, które przyjmie ten formularz. Pozostaw puste dla braku limitu.

en: Select the position of your label relative to the field element itself.
pl: Wybierz pozycję etykiety względem elementu pola.

en: Selected
pl: Wybrane

en: Selected Value
pl: Wybrana wartość

en: Send
pl: Wyślij

en: Send a copy of the form to this address?
pl: Wyślij kopię formularza na ten adres?

en: Server IP Address
pl: Adres IP serwera

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings Saved
pl: Zapisano ustawienia

en: Seychelles
pl: Seszele

en: Shipping
pl: Dane do dostawy

en: Should be entered as a percentage. e.g. 8.25%, 4%
pl: Powinno być wprowadzone jako procent. np. 8,25%, 4%

en: Show Help Text
pl: Pokaż tekst pomocy

en: Show Media Upload Button
pl: Pokaż przycisk wgrywnaia multimediów

en: Show More
pl: Pokaż więcej

en: Show Password Strength Indicator
pl: Pokaż wskaźnik siły hasła

en: Show Rich Text Editor
pl: Pokaż edytor tekstu sformatowanego

en: Show This
pl: Pokaż to

en: Show list item values
pl: Pokaż wartości elementów listy

en: Shown to users as a hover.
pl: Wyświetlane dla użytkowników jako element hover.

en: Singapore
pl: Singapur

en: Single
pl: Pojedyncze

en: Single Checkbox
pl: Jedno pole wyboru

en: Single Cost
pl: Pojedynczy koszt

en: Single Line Text
pl: Pole tekstowe

en: Single Product (default)
pl: Jeden produkt (domyślnie)

en: Site URL
pl: Adres URL strony

en: Slovakia (Slovak Republic)
pl: Słowacja (Republika Słowacka)

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Snail Mail
pl: Poczta tradycyjna

en: So, if you wanted to create a mask for an American Social Security Number, you would type 999-99-9999 into the box
pl: Aby na przykład utworzyć maskę dla amerykańskiego numeru ubezpieczenia społecznego, wpisz w polu 999-99-9999

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: Sort as Numeric
pl: Sortuj jako wartość liczbową

en: Sort as numeric
pl: Sortowanie jako liczbowe

en: South Africa
pl: Republika Południowej Afryki

en: South Georgia, South Sandwich Islands
pl: Georgia Południowa i Sandwich Południowy

en: South Sudan
pl: Sudan Południowy

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Spam Answer
pl: Odpowiedź

en: Spam Question
pl: Pytanie spam

en: Specify Operations And Fields (Advanced)
pl: Określić operacje i pola (Zaawansowane)

en: St. Helena
pl: Wyspa Świętej Heleny

en: St. Pierre And Miquelon
pl: Saint-Pierre i Miquelon

en: Standard Fields
pl: Pola standardowe

en: Star Rating
pl: Ocena

en: Start from a template
pl: Zacznij od szablonu

en: State
pl: Stan/Województwo

en: Step
pl: Krok

en: Step %d of approximately %d running
pl: Krok %d z około %d

en: Step (amount to increment by)
pl: Krok (przyrost)

en: Strength indicator
pl: Wskaźnik siły

en: Strong
pl: Mocne

en: Sub Sequence
pl: Podsekwencja

en: Subject
pl: Temat

en: Subject Text or seach for a field
pl: Wpisz temat lub wyszukaj pole

en: Subject Text or search for a field
pl: Tekst tematu lub wyszukaj pola

en: Submission
pl: Przesyłany element

en: Submission CSV
pl: Dane w formacie CSV

en: Submission Data
pl: Data przesłania

en: Submission Info
pl: Informacje o przesłanym elemencie

en: Submission Limit
pl: Limit przesyłania

en: Submission Metabox
pl: Pole metabox przesyłanego elementu

en: Submission Stats
pl: Statystyki zgłoszeń

en: Submissions
pl: Zgłoszenia

en: Submit
pl: Prześlij

en: Submit button text after timer expires
pl: Tekst na przycisku wysłania po upływie czasu

en: Submit via AJAX (without page reload)?
pl: Wyślij przez AJAX (bez przeładowania strony)?

en: Submitted
pl: Zapisane

en: Submitted By
pl: Dodany przez

en: Submitted by:
pl: Przesłał(a):

en: Submitted on
pl: Przesłane dnia

en: Submitted on:
pl: Przesłano:

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Success Message
pl: Komunikat zakończenia sukcesem

en: Suriname
pl: Surinam

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
pl: Svalbard i Jan Mayen

en: Swaziland
pl: Suazi

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Syrian Arab Republic
pl: Syryjska Republika Arabska

en: System Status
pl: Status systemu

en: THREE is coming!
pl: Wtyczka THREE będzie dostępna wkrótce!

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Take a look at our in-depth Ninja Forms documentation below.
pl: Zapoznaj się ze szczegółową dokumentacją wtyczki Ninja Forms poniżej.

en: Tanzania, United Republic Of
pl: Zjednoczona Republika Tanzanii

en: Tax
pl: Podatek

en: Tax Percentage
pl: Podatek (wartość procentowa)

en: Taxonomy
pl: Taksonomia

en: Template Fields
pl: Szablon pola

en: Template Function
pl: Funkcja Szablonu

en: Terms List
pl: Lista terminów

en: Text
pl: Tekst

en: Text Element
pl: Element tekstowy

en: Text to Appear After Counter
pl: Tekst wyświetlany po liczniku

en: Text to appear after character/word counter
pl: Tekst wyświetlany po liczniku znaków/słów

en: Textarea
pl: Pole tekstowe

en: Textbox
pl: Pole tekstowe

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Thank you for filling out this form.
pl: Dziękujemy za wypełnienie niniejszego formularza.

en: Thank you for updating to the latest version! Ninja Forms %s is primed to make your experience managing submissions an enjoyable one!
pl: Dziękuję za aktualizację do najnowszej wersji! Ninja Forms %s jest gotowe uczyniś Twoje doświadczenie zarządzania formularzami przyjemnym!

en: Thank you for updating to version 2.7 of Ninja Forms. Please update any Ninja Forms extensions from
pl: Dziękuję za aktualizację do wersji 2.7 Ninja Forms.

en: Thank you for updating! Ninja Forms %s makes form building easier than ever before!
pl: Dziękujemy za aktualizację! Wtyczka Ninja Forms %s jeszcze bardziej ułatwia tworzenie formularzy.

en: Thank you for using Ninja Forms! We hope that you've found everything you need, but if you have any questions:
pl: Dziękujemy za używanie wtyczki Ninja Forms! Mamy nadzieję, że spełniła ona Twoje oczekiwania. W razie pytań:

en: Thank you {field:name} for filling out my form!
pl: Dziękuję Ci, {field:name}, za wypełnienie formularza!

en: The (typically) 16 digits on the front of your credit card.
pl: (Zazwyczaj) 16 cyfr na pierwszej stronie Twojej karty kredytowej.

en: The 3 digit (back) or 4 digit (front) value on your card.
pl: 3-cyfrowy (z tyłu) lub 4 cyfry (przód) numer na karcie.

en: The 9s would represent any number, and the -s would be automatically added
pl: 9 reprezentuje liczbę, a - zostaną dodane automatycznie

en: The Forms menu is your access point for all things Ninja Forms. We've already created your first %scontact form%s so that you have an example. You can also create your own by clicking %sAdd New%s.
pl: Menu Formularze jest punktem dostępu do wszystkich ustawień wtyczki Ninja Forms. Utworzyliśmy już pierwszy przykładowy %sformularz kontaktowy%s. Formularz można też utworzyć samodzielnie, klikając opcję %sDodaj nowy%s.

en: The format should look like the following:
pl: Format powinien wyglądać następująco:

en: The interface updates in this version lay the groundwork for some great improvements in the future. Version 3.0 will build on these changes to make Ninja Forms an even more stable, powerful, and user-friendly form builder.
pl: Aktualizacje interfejsu w tej wersji stanowią podstawę do rozbudowy wtyczki w przyszłości. Oparte na nich usprawnienia wprowadzone w wersji 3.0 wtyczki Ninja Forms sprawią, że będzie ona jeszcze bardziej stabilnym, zapewniającym więcej możliwości i przyjaznym dla użytkownika kreatorem formularzy.

en: The month your credit card expires, typically on the front of the card.
pl: Miesiąc, w którym twój karta kredytowa wygasa, zazwyczaj na awersie karty.

en: The most common settings are shown immediately, while other, non-essential, settings are tucked away inside expandable sections.
pl: Najczęściej używane ustawienia są widoczne od razu. Pozostałe, mniej ważne ustawienia, znajdują się w rozwijanych sekcjach.

en: The name printed on the front of your credit card.
pl: Nazwa wydrukowane na przedniej stronie Twojej karty kredytowej.

en: The passwords provided do not match.
pl: Nowe hasło nie zgadza się z potwierdzeniem.

en: The people who build Ninja Forms
pl: Autorzy Ninja Forms

en: The process has started, please be patient. This could take several minutes. You will be automatically redirected when the process is finished.
pl: Proces rozpoczęty, prosimy o cierpliwość. To może potrwać kilka minut. Zostaniesz automatycznie przekierowany po jego zakonczeniu.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
pl: Rozmiar przesyłanego pliku wykracza poza dyrektywę MAX_FILE_SIZE określoną w formularzu HTML.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
pl: Rozmiar przesyłanego pliku wykracza poza dyrektywę upload_max_filesize w pliku php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
pl: Przesyłany plik został przesłany tylko częściowo.

en: The year your credit card expires, typically on the front of the card.
pl: Roku, w którym karta kredytowa wygasa, zazwyczaj na awersie karty.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
pl: Dostępna jest nowa wersja %1$s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Wyświetl szczegóły wersji %3$s</a> lub <a href="%4$s">zaktualizuj teraz</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a>.
pl: Dostępna jest nowa wersja %1$s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Wyświetl szczegóły wersji %3$s</a>.

en: There uploaded file is not a valid format.
pl: Przesłany plik nie ma prawidłowego formatu.

en: These are all the fields in the Pricing section.
pl: To wszystkie pola w sekcji Cennik.

en: These are all the fields in the User Information section.
pl: To wszystkie pola w sekcji Informacje o użytkowniku.

en: These are the predefined masking characters
pl: To są predefiniowane maski znaków

en: These are various special fields.
pl: To różne pola specjalne.

en: These fields must match!
pl: Te pola muszą się zgadzać!

en: This column in the submissions table will sort by number.
pl: Ta kolumna w tabeli przesyłanych elementów będzie sortowana według wartości liczbowej.

en: This is a required field
pl: To pole jest wymagane

en: This is a required field.
pl: To pole jest wymagane

en: This is a test
pl: To jest test

en: This is a user's state.
pl: To stan użytkownika.

en: This is an email action.
pl: To akcja wiadomości e-mail.

en: This is another test.
pl: To kolejny test.

en: This is how long a user must wait to submit the form
pl: Tak długo użytkownik musi poczekać przed wysłaniem formularza

en: This is the label used when viewing/editing/exporting submissions.
pl: Ta etykieta jest używana podczas przeglądania/edycji/eksportu zgłoszenia.

en: This is the programmatic name of your field. Examples are: my_calc, price_total, user-total.
pl: To jest systemowa nazwa pola. Przykłady: my_calc, price_total, user-total

en: This is the user's state
pl: To jest stan użytkownika

en: This is the value that will be used if %sChecked%s.
pl: Ta wartość zostanie użyta w przypadku ustawienia %sZaznaczone%s.

en: This is the value that will be used if %sUnchecked%s.
pl: Ta wartość zostanie użyta w przypadku ustawienia %sNiezaznaczone%s.

en: This is where you'll build your form by adding fields and dragging them into the order you want them to appear. Each field will have an assortment of options such as label, label position, and placeholder.
pl: Tutaj można utworzyć własny formularz, dodając pola i przeciągając je, aby ustawić kolejność ich wyświetlania. W przypadku każdego pola jest dostępnych wiele opcji, na przykład etykieta, pozycja etykiety i element zastępczy.

en: This keyword is reserved by WordPress. Please try another.
pl: To słowo kluczowe jest zastrzeżone przez WordPress. Spróbuj użyć innego.

en: This message is shown inside the submit button whenever a user clicks "submit" to let them know it is processing.
pl: Ten komunikat jest wyświetlany wewnątrz przycisku Prześlij gdy użytkownik kliknie przycisk "Prześlij".

en: This message is shown to a user when non-matching values are placed in the password field.
pl: Ten komunikat jest wyświetlany użytkownikowi kiedy błędnie powtórzy hasło.

en: This number will be used in calculations if the box is checked.
pl: Ta wartość liczbowa będzie używana w obliczeniach, gdy pole jest zaznaczone.

en: This number will be used in calculations if the box is unchecked.
pl: Ta wartość liczbowa będzie używana w obliczeniach, gdy pole nie jest zaznaczone.

en: This setting will COMPLETELY remove anything Ninja Forms related upon plugin deletion. This includes SUBMISSIONS and FORMS. It cannot be undone.
pl: To ustawienie spowoduje CAŁKOWITE usunięcie wszystkich danych związanych z wtyczką Ninja Forms podczas usuwania tej wtyczki. Dotyczy to także PRZESYŁANYCH ELEMENTÓW i FORMULARZY. Nie można cofnąć tej operacji.

en: This tab hold general form settings, such as title and submission method, as well as display settings like hiding a form when it is successfully completed.
pl: Na tej karcie znajdują się ogólne ustawienia formularza, na przykład tytuł i metoda przesyłania, a także ustawienia wyświetlania, na przykład ukrywanie formularza po jego wypełnieniu.

en: This will be the subject of the email.
pl: To będzie temat e-maila.

en: This would prevent the user from putting in anything other than numbers
pl: To zapobiegnie umieszczaniu innych treści niż liczby

en: Three
pl: Trzy

en: Timed Submit
pl: Limit czasu

en: Timer error message
pl: Komunikat błedu upływu czasu

en: Timor-Leste (East Timor)
pl: Timor Wschodni

en: To
pl: Do

en: To activate licenses for Ninja Forms extensions you must first %sinstall and activate%s the chosen extension. License settings will then appear below.
pl: Aby aktywować licencję rozszerzenia wtyczki Ninja Forms, najpierw %szainstaluj i aktywuj%s wybrane rozszerzenie. Ustawienia licencji zostaną wyświetlone poniżej.

en: To use this feature, you can paste your CSV into the textarea above.
pl: Aby użyć tej funkcji, wklej CSV do pola tekstowego powyżej.

en: Today's Date
pl: Dzisiejsza data

en: Toggle Drawer
pl: Przełącz szufladę

en: Total
pl: Suma

en: Trash
pl: Kosz

en: Tries to follow the %sPHP date() function%s specifications, but not every format is supported.
pl: Pomimo starań zachowania zgodności ze specyfikacją %sfunkcji PHP date()%s nie każdy format jest obsługiwany.

en: Trinidad And Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turks And Caicos Islands
pl: Wyspy Turks i Caicos

en: Two
pl: Dwa

en: Type
pl: Typ

en: URL
pl: Image path (URL)

en: US Phone
pl: Numer telefonu w USA

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: Unchecked
pl: Niezaznaczone

en: Unchecked Calculation Value
pl: Niezaznaczone — wartość obliczenia

en: Under Basic Form Behavior in the Form Settings you can easily select a page that you would like the form automatically appended to the end of that page's content. A similiar option is avaiable in every content edit screen in its sidebar.
pl: W obszarze Podstawowe działanie formularza w Ustawieniach formularzy możesz wybrać stronę, na końcu której ma zostać automatycznie dodany formularz. Podobna opcja jest dostępna na pasku bocznym każdego ekranu edycji zawartości.

en: Undo
pl: Cofnij

en: Undo All
pl: Cofnij wszystko

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: United States Minor Outlying Islands
pl: Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych

en: Unknown upload error.
pl: Nieznany błąd przesyłania.

en: Unpublished
pl: Niepublikowane

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update Item
pl: Aktualizuj element

en: Updated on:
pl: Zaktualizowano:

en: Updating Form Database
pl: Aktualizowanie bazy danych formularzy

en: Upgrade
pl: Aktualizuj

en: Upgrade to Ninja Forms THREE
pl: Uaktualnij do wtyczki Ninja Forms THREE

en: Upgrades
pl: Aktualizacje

en: Upgrades Complete
pl: Uaktualnienia zostały ukończone

en: Url
pl: URL

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Use An Equation (Advanced)
pl: Użyh równania (Zaawansowane)

en: Use Quantity
pl: Liczba użyć

en: Use a custom first option
pl: Użyj niestandardowej opcji

en: Use default Ninja Forms styling conventions.
pl: Użyj domyślnych konwencji stylu wtyczki Ninja Forms.

en: Use the following shortcode to insert the final calculation: [ninja_forms_calc]
pl: Aby wstawić wynik ostatecznego obliczenia użyj natępujący shortcode: [ninja_forms_calc]

en: Use the tips below to get started using Ninja Forms. You will be up and running in no time!
pl: Użyj porad na dole aby rozpocząć swoją przygodę z Ninja Forms. Już niebawem będziesz w pełni wykorzystywał pełne możliwości.

en: Use this as a registration password field
pl: Użyj tego jako pole hasła podczas rejestracji

en: Use this as a reistration password field. If this box is check, both
                            password and re-password textboxes will be output
pl: Użyj jako pola hasła rejestracji. Jeśli to pole jest zaznaczone, pola
                            tekstowe hasła i ponownego wprowadzania hasła będą zawierały dane wyjściowe

en: Used for marking a field for processing.
pl: Służy od oznaczania pola w celu przetworzenia.

en: User
pl: Użytkownik

en: User Display Name (If logged in)
pl: Nazwa użytkownika (jeśli jest zalogowany)

en: User Email
pl: E-mail użytkownika

en: User Email (If logged in)
pl: E-mail użytkownika (jeśli jest zalogowany)

en: User Entry
pl: Wpis użytkownika

en: User Firstname (If logged in)
pl: Imię użytkownika (jeśli jest zalogowany)

en: User ID
pl: Identyfikator użytkownika

en: User ID (If logged in)
pl: Identyfikator użytkownika (jeśli jest zalogowany)

en: User Info Field Group
pl: Grupa pól informacji użytkownika

en: User Information
pl: Informacja o użytkowniku

en: User Information Fields
pl: Pola dotyczące informacji o użytkowniku

en: User Lastname (If logged in)
pl: Nazwisko użytkownika (jeśli jest zalogowany)

en: User Meta (if logged in)
pl: Metadane użytkownika (zalogowany)

en: User Submitted Values
pl: Wartości przekazane przez Użytkownika

en: User Submitted Values:
pl: Wartości przesłane przez użytkownika

en: Users are more likely to complete long forms when they can save and return to complete their submission later.<p>The Save Progress extension for Ninja Forms makes this quick and easy.</p>
pl: Użytkownicy częściej wypełniają długie formularze, gdy mogą zapisać swój postęp i dokończyć wypełnianie później.<p>Dzięki rozszerzeniu Save Progress wtyczki Ninja Forms możesz to szybko i łatwo osiągnąć.</p>

en: Validate as an email address? (Field must be required)
pl: Sprawdzić poprawność adresu e-mail? (Pole musi być wymagane)

en: Value
pl: Wartość

en: Variable Name
pl: Nazwa zmiennej

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Version
pl: Wersja

en: Version %s
pl: Wersja: %s

en: Very weak
pl: Bardzo słabe

en: Viet Nam
pl: Wietnam

en: View
pl: Zobacz

en: View %s
pl: Zobacz %s

en: View Changes
pl: Wyświetl zmiany

en: View Forms
pl: Wyświetl formularze

en: View Item
pl: Wyświetl element

en: View Submission
pl: Przejrzyj zgłoszenie

en: View Submissions
pl: Zobacz zgłoszenia

en: View the Full Changelog
pl: Zobacz pełny Changelog

en: Virgin Islands (British)
pl: Brytyjskie Wyspy Dziewicze

en: Virgin Islands (U.S.)
pl: Amerykańskie Wyspy Dziewicze

en: Visit plugin homepage
pl: Odwiedź stronę domową wtyczki

en: WP Debug Mode
pl: Tryb debugowania WP

en: WP Language
pl: Język WP

en: WP Max Upload Size
pl: WP Max rozmiar uploadu

en: WP Memory Limit
pl: Limit pamięci WP

en: WP Multisite Enabled
pl: WP Multisite włączone

en: WP Version
pl: Wersjia WP

en: Wallis And Futuna Islands
pl: Wallis i Futuna

en: We do all we can to provide every Ninja Forms user with the best support possible. If you encounter a problem or have a question, %splease contact us%s.
pl: Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu użytkownikowi wtyczki Ninja Forms najlepszą możliwą pomoc techniczną. Jeśli napotkasz problem lub będziesz mieć pytanie, %sskontaktuj się z nami%s.

en: We've added the option to remove all Ninja Forms data (submissions, forms, fields, options) when you delete the plugin. We call it the nuclear option.
pl: Dodaliśmy możliwość usunięcia wszystkich danych wtyczki Ninja Forms (przesyłanych elementów, formularzy, pól, opcji) podczas jej usuwania. Nazywamy tę możliwość opcją nuklearną.

en: We've noticed that don't have a submit button on your form. We can add one for your automatically.
pl: Formularz nie zawiera przycisku Prześlij. Może on zostać dodany automatycznie.

en: Weak
pl: Słabe

en: Web Server Info
pl: Informacje o serwerze sieci Web

en: Welcome to Ninja Forms
pl: Zapraszamy do Ninja formy

en: Welcome to Ninja Forms %s
pl: Zapraszamy do Ninja formy %s

en: Western Sahara
pl: Sahara Zachodnia

en: What Can We Help You With?
pl: W czym możemy pomóc?

en: What to try before contacting support
pl: Co wypróbować przed kontaktem z pomocą techniczną

en: What would you like to name this favorite?
pl: Jaką nazwę nadać temu ulubionemu elementowi?

en: What's New
pl: Co nowego

en: When creating and editing forms, go directly to the section that matters most.
pl: Podczas tworzenia i edytowania formularzy można przejść bezpośrednio do najważniejszej sekcji.

en: Who should this email be sent to?
pl: Do kogo wysłać tę wiadomość?

en: Word(s)
pl: Słowa

en: Words
pl: Słów

en: YYYY-MM-DD
pl: RRRR-MM-DD

en: Yemen
pl: Jemen

en: Yes
pl: Tak

en: You are eligible to upgrade to the Ninja Forms THREE Release Candidate! %sUpgrade Now%s
pl: Możesz skorzystać z uaktualnienia do wtyczki Ninja Forms THREE Release Candidate! %sUaktualnij teraz%s

en: You can also combine these for specific applications
pl: Można również połączyć te rozwiązania dla konkretnych zastosowań

en: You can enter calculation equations here using field_x where x is the ID of the field you want to use. For example, %sfield_53 + field_28 + field_65%s.
pl: W tym miejscu możesz wprowadzać równania obliczeń przy użyciu elementu field_x, gdzie x to identyfikator pola, którego chcesz użyć. Na przykład %sfield_53 + field_28 + field_65%s.

en: You cannot submit the form without Javascript enabled.
pl: Nie możesz wysłać formularza bez włączonej obsługi JavaScript.

en: You do not have permission to install plugin updates
pl: Nie masz uprawnień potrzebnych do zainstalowania aktualizacji wtyczki

en: You do not have permission.
pl: Nie masz uprawnień.

en: You have not added a submit button to your form.
pl: Do formularza nie dodano przycisku przesyłania.

en: You must be logged in to preview a form.
pl: Podgląd formularza jest dostępny po zalogowaniu.

en: You must supply a name for this favorite.
pl: Musisz nadać nazwę temu ulubionemu elementowi.

en: You need JavaScript to submit this form. Please enable it and try again.
pl: Do przesłania tego formularza konieczna jest aktywna obsługa JavaScript

en: You purchased
pl: Zakupiono

en: You will find this included with your purchase email.
pl: Znajdziesz to dołączone do e-maila z potwierdzeniem zakupu.

en: Your form has been successfully submitted.
pl: Formularz został przesłany.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
pl: Twóje serwer nie posiada włączonej obsługi cURL ani fsockopen - PayPal i inne skrypty komunikujące się z serwerem nie będą działać. Skontaktuj się ze swoim usługodawcą.

en: Your server does not have the %sSOAP Client%s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
pl: Na serwerze nie włączono klasy %sSOAPClient%s. Niektóre wtyczki bramy korzystające z protokołu SOAP mogą nie działać zgodnie z oczekiwaniami.

en: Your server has cURL enabled, fsockopen is disabled.
pl: Twój serwer ma włączone cURL lecz fsockopen jest wyłączona.

en: Your server has fsockopen and cURL enabled.
pl: Twój serwer ma włączone fsockopen i cURL.

en: Your server has fsockopen enabled, cURL is disabled.
pl: Twój serwer ma włączony fsockopen lecz cURL jest wyłączony.

en: Your server has the SOAP Client class enabled.
pl: Twój serwer ma włączoną klasę obsługi SOAP

en: Your version of the Ninja Forms File Upload extension isn't compatible with version 2.7 of Ninja Forms. It needs to be at least version 1.3.5. Please update this extension at
pl: Wersja rozszerzenia Ninja Forms - File Upload - jest niekompatybilna z wersją 2.7 Ninja Forms. Zaktualizuj do wersji 1.3.5.

en: Your version of the Ninja Forms Save Progress extension isn't compatible with version 2.7 of Ninja Forms. It needs to be at least version 1.1.3. Please update this extension at
pl: Wersja rozszerzenia Ninja Forms - Save Progress - jest niekompatybilna z wersją 2.7 Ninja Forms. Zaktualizuj do wersji 1.1.5.

en: Yugoslavia
pl: Jugosławia

en: Zip
pl: Kod

en: Zip Code
pl: Kod pocztowy

en: a - Represents an alpha character (A-Z,a-z) - Only allows letters to be entered
pl: a - reprezentuje litery (A–z, a–z) - pozwala wprowadzać tylko litery

en: answer
pl: odpowiedź

en: by
pl: przez

en: character(s) left
pl: pozostało znaków

en: checked
pl: zaznaczone

en: copy
pl: kopia

en: custom
pl: niestandardowy

en: duplicate
pl: duplikat

en: hr
pl: HR

en: none
pl: żadna

en: of
pl: z

en: of Product A and
pl: produktu A i

en: of Product B for $
pl: produktu B za USD

en: one
pl: jeden

en: password
pl: hasło

en: processing
pl: przetwarzanie

en: product(s) for
pl: prod. za

en: reCAPTCHA Language
pl: Język usługi reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Secret Key
pl: Klucz tajny usługi reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Settings
pl: Ustawienia usługi reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Site Key
pl: Klucz witryny usługi reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Theme
pl: Motyw usługi reCAPTCHA

en: reCaptcha Settings
pl: Ustawienia usługi reCaptcha

en: refresh
pl: Odśwież

en: three
pl: trzy

en: title
pl: tytuł

en: two
pl: dwa

en: unchecked
pl: niezaznaczone

en: updated
pl: zaktualizowano

en: version
pl: wersja

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN may not work with your server.
pl: wp_remote_post() nie powiodło się. PayPal IPN może nie działać z Twoim serwerem.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider. Error:
pl: wp_remote_post() nie powiodło się. PayPal IPN nie będzie działać z Twoim serwerem. Skontaktuj się z dostawcą usług hostingowych. Błąd:

en: wp_remote_post() was successful - PayPal IPN is working.
pl: wp_remote_post() zakończył się sukcesem - PayPal IPN pracuje.
